SARADNJA SA DRUŠTVENOM ZAJEDNICOM
Saradnja sa društvenom zajednicom je od velikog značaja i kontinuirano radimo na njenom produbljavanju. Kroz naše redovne aktivnosti organizujemo posjete školama, tvornicama, Općini, Domu zdravlja, Starom gradu. Također učestvujemo u svim kulturnim manifestacijama u organizaciji Doma kulture, Općine Velika Kladuša i drugih organizacija i institucija.
KULTURNA DJELATNOST
U našoj Ustanovi obilježavaju se svi državni, međunarodni i vjerski praznici bilo kao interne ili javne priredbe i manifestacije. Sve manifestacije i aktivnosti planirane su u skladu sa sposobnostima predškolskog djeteta i u skladu sa Godišnjim programom rada koji se donosi na početku svake školske godine. Za realizaciju svih sadržaja zaduženi su odgajatelji i direktor uz aktivno uključivanje roditelja.
Jelovnik možete pogledati na linku ovdje!