MEĐUNARODNA KONFERENCIJA "Kultura i umjetnost u predškolskom vaspitanju i obrazovanju"
Od 13.do 15.septembra na Kopaoniku u R.Srbiji održana je međunarodna naučno-stručna konferencija u organizaciji BAPT-e pod nazivom "Kultura i umjetnost u predškolskom vaspitanju i obrazovanju". Na konferenciji su učešće uzele i učiteljice iz našeg vrtića Kudić Asima i Beganović Vasfija.
SEMINAR U CRIP-U U CAZINU
Od 08.-do 10.oktobra održan je trodnevni seminar u CRIP-u u Cazinu u osnovnoj školi Cazin II. Seminar je bio u organizaciji Save the Children organizacije pod nazivom "Osvještavanje i suzbijanje predrasuda". Seminaru su prisustvovale direktorica Jašić Asmira i učiteljica Alešević Zemina.
Pogledaj slike
JEDNODNEVNI IZLET NA SEOSKO IMANJE U ŠILJKOVAČU
11.oktobra djeca, učiteljice i roditelji srednje i starije odgojne grupe organizirali su jednodnevni izlet na seosko imanje u Šiljkovaču. Bilo je to lijepo druženje uz igru, vožnju čamcem po jezeru, branje malina, roštilj, degustacija meda i proizvoda od meda...A koliko smo svi uživali u ovom izletu vidljivo je iz naših fotografija.
Pogledaj slike