MEĐUNARODNA KONFERENCIJA "DIJETE U SVIJETU MUZIKE"
Od 22. do 24. septembra u hotelu "Hollywood" u Sarajevu održana je VI naučno-stručna Konferencija međunarodnog karaktera na temu "Dijete u svijetu muzike" u organizaciji BAPTA-e (Balkanski savez udruženja vaspitača). Na konferenciji su učešće uzele učiteljica Muratović Merima i direktorica Jašić Asmira.
Pogledaj slike Pogledaj slike Pogledaj slike Pogledaj slike Pogledaj slike
Obilježavanje međunarodnog Dana djeteta
20.Novembra povodom obilježavanja međunarodnog Dana djeteta predstavnici naše Ustanove posjetili su centar za djecu bez roditeljskog staranja "Duga" u Kulen Vakufu i tom prilikom im uručili novčanu donaciju u vrijednosti od 1.730KM.

Ovo je tradicionalna posjeta "Dugi" koja je upriličena osmu godinu za redom.

Pogledaj slike Pogledaj slike
POSJETA UČENIKA PRVE OSNOVNE ŠKOLE VELIKA KLADUŠA
17.oktobar posjetili su nas učenici Prve osnovne škole Velika Kladuša u sklopu svog projekta "Upoznajmo zanimanja". Učenici su se upoznali sa zanimanjem odgajatelja, družili se sa djecom i učestvovali u svim našim aktivnostima u toku jednog dana.
Obilježavanje međunarodnog Dana volontera
05.decembra povodom međunarodnog Dana volontera u našoj Ustanovi volontiralo je pet učenika iz Gimnazije Velika Kladuša
Pogledaj slike Pogledaj slike Pogledaj slike Pogledaj slike